AVEK OTOMOTİV (İSTANBUL)

Bir Paşalı Grubu kuruluşu olan Avek Otomotiv, 2005 yılından bu yana Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı olarak Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari, Audi, SEAT, Skoda ve DOD markaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Avek Otomotiv, faaliyete başladığı günden bugüne 100.000’i aşkın sıfır araç satışı gerçekleştirerek sektörün önde gelen şirketleri arasında yerini almıştır. İstanbul-Tekstilkent, İstanbul-Ümraniye ve Çanakkale olmak üzere 3 showroomu ile 44.000 metrekare açık, 60.000 metrekare kapalı faaliyet alanında, deneyimli ve uzman kadrosuyla ‘En iyi hizmeti almak için en doğru adres olmak’ misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avek, temsil ettiği markaların yeni araç satışı, ikinci el alım-satım, orijinal yedek parça, yol yardım, oto kuaför, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra tüm sigorta ve kasko işlemlerini tek bir çatı altında müşterilerine sunmaktadır.

Avek Otomotiv Audi müşterilerine tesisinde sunmuş olduğu bay-bayan kuaförü, çocuk oyun salonu, bilardo salonu, konferans salonu ve lostra gibi ayrıcalıklı bölümlerine ek vale hizmeti, geçici araç hizmeti, ücretsiz check up, kiralık araç, ücretsiz müşteri servis hizmeti gibi ayrıcalıklı hizmetler sunarak otomotiv sektöründe fark yaratmaktadır.

Tekstilkent Audi showroomunda yer alan Audi İnteraktif Materyal Duvarı ile müşterilerine bir Audi’de kullanılabilen olası malzemeleri ve tasarımı görüp hissetme olanağı sunan Avek Otomotiv, ayrıca Müşteri Özel Salonu’nda (CPL) müşterilerine Audi ürünleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olma ve tercih ettikleri aracı kişiselleştirip üç boyutlu bir ortamda deneyimleme ayrıcalığı sunar.

Avek Otomotiv, Audi Prime Plus ile Audi müşterilerine hayallerindeki araca plus finans, plus garanti, mobilite garantisi gibi ayrıcalıklar ile sahip olabilme imkânı sunuyor.

Galeri